1. Home 
  2. Innovatie 
  3. Informatiesystemen 
  4. Infrastructuur 
  5. Werkwijze 
  6. Nieuws 
  7. Agenda 
  8. Mensen 
  9. Contact 
Zoeken

18 / 11 / 2010QUBE scoort Prince

Zaterdagavond 13 november vierde de Sharing Success Foundation haar 10 jarig bestaan met opnieuw een fantastisch gala in Grand Hotel Huis Ter Duin te Noordwijk. De avond werd gepresenteerd door ambassadeur Henkjan Smits en er traden diverse bekende artiesten op zoals: Ernst Daniël Smid, Ben Cramer, Popstar winnaar Wesley en iNtrmzzo, één van de beste en meest eigenzinnige A cappella groepen. De Alexander Beets Band zorgde voor de muzikale begeleiding van het geheel.

Sharing Succes GalaHet was wederom een bijzonder feestelijke avond. De diverse kavels leverde samen met de verkochte tafels een opbrengst van € 1.050.035 op! Deze prachtige opbrengst gaat voor 100% naar het goede doel. De door Sharing Success geadopteerde projecten zorgen ervoor dat gehandicapte kinderen in derde wereldlanden een beter leven kunnen krijgen.

Monique Beuk - Sharing Succes GalaDe afgelopen drie jaar heeft QUBE succesvol geboden op verschillende schilderijen. Dit jaar resulteerde de bieding van € 5.000 door Albert Kooijman en Monique Beuk in twee kaarten voor het concert van “The Artist” Prince op donderdag 18 november in het GelreDrome.

De kaarten voor dit concert zijn beschikbaar gesteld door Henkjan Smits. Daarnaast zorgde een spontane actie van Henkjan Smits en Monique Beuk ervoor dat Ben Cramer een extra optreden verzorgde, nadat tien tafels toegezegd hadden elk € 1.000 te doneren. De avond duurde tot in de nachtelijke uurtjes en was een groot succes!

Gepubliceerd in categorieën:Interactie
Deel jouw kennis en geef je mening.
dan creëren we samen toegevoegde waarde.